NOWY ADRES SIEDZIBY FIRMY od 6 maja 2017 roku !!!

ul. Mieszka I 62/25 , 70-011 Szczecin

 

UWAGA ! --> PRZERWA URLOPOWA <-- UWAGA !

w związku z przenosinami siedziby firmy

W dniach 01.05.2017-05.05.2017 biuro jest nieczynne.

Można w tym czasie dokonać zakupu, natomiast zamówienia i przesyłki w tym okresie nie będą realizowane. Mogą Państwo na bieżąco śledzić stan swojego zamówienia. Link z historią zakupu znajduje się w mailu, który otrzymali Państwo tuż po złożeniu zamówienia.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, odpowiemy w miarę możliwości jak najszybciej.

Za wszelkie nieudogodnienia przepraszamy.

Maty magnetyczne na lodówkę i naklejki na lodówkę

Maty magnetyczne na lodówkę i naklejki na lodówkę to produkty służące do dekoracji kuchni, do łatwej zmiany wystroju w kuchni. Dodatkowo maty magnetyczne lub naklejki zabezpieczają lodówkę i maskują lekkie przebarwienia lub zadrapania na lodówce. Proponujemy duży wybór gotowych wzorów do dekoracji kuchni ale jest również możliwość wykonania magnesu na lodówkę lub naklejki z grafiką przesłaną przez zamawiającego, np. zdjęciem dziecka, naszego zdjęcia z urlopu lub zdjęciem naszego pupila.

Maty magnetyczne na lodówkę i naklejki na lodówkę - NaklejkiOzdobne.pl

Grafika przedstawia warstwy z jakich składają się maty magnetyczne na lodówkę i naklejki na lodówkę.

Mata magnetyczna na całą lodówkę jest produktem wielokrotnego użytku, można ją zdejmować i ponownie mocować na lodówce. Warstwą spodnią mat jest folia magnetyczna, magnes na całą lodówkę, który przywiera do powierzchni metalowych. Natomiast naklejka jest wykonana z folii PCV i może być przyklejona na dowolną powierzchnię płaską ale tylko jednorazowo, po zdjęciu naklejka nie nadaje się do powtórnego użycia.

maty magnetyczna na lodówkę i naklejki na lodówkę - NaklejkiOzdobne.plOpis techniczny produktów - mat magnetycznych na lodówkę i naklejek na lodówkę

Maty magnetyczne i naklejki na lodówkę

Produkt dnia
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl