Maty magnetyczne na lodówkę i naklejki na lodówkę

Maty magnetyczne na lodówkę i naklejki na lodówkę to produkty służące do dekoracji kuchni, do łatwej zmiany wystroju w kuchni. Dodatkowo maty magnetyczne lub naklejki zabezpieczają lodówkę i maskują lekkie przebarwienia lub zadrapania na lodówce. Proponujemy duży wybór gotowych wzorów do dekoracji kuchni ale jest również możliwość wykonania magnesu na lodówkę lub naklejki z grafiką przesłaną przez zamawiającego, np. zdjęciem dziecka, naszego zdjęcia z urlopu lub zdjęciem naszego pupila.

Maty magnetyczne na lodówkę i naklejki na lodówkę - NaklejkiOzdobne.pl

Grafika przedstawia warstwy z jakich składają się maty magnetyczne na lodówkę i naklejki na lodówkę.

Mata magnetyczna na całą lodówkę jest produktem wielokrotnego użytku, można ją zdejmować i ponownie mocować na lodówce. Warstwą spodnią mat jest folia magnetyczna, magnes na całą lodówkę, który przywiera do powierzchni metalowych. Natomiast naklejka jest wykonana z folii PCV i może być przyklejona na dowolną powierzchnię płaską ale tylko jednorazowo, po zdjęciu naklejka nie nadaje się do powtórnego użycia.

maty magnetyczna na lodówkę i naklejki na lodówkę - NaklejkiOzdobne.plOpis techniczny produktów - mat magnetycznych na lodówkę i naklejek na lodówkę

Maty magnetyczne i naklejki na lodówkę

Produkt dnia
Świąteczne 004
Świąteczne 004
19,90 zł
Naklejki na ścianę Choinki 001
Naklejki na ścianę Choinki 001
44,90 zł
szt.
Auta Cars 3D 008
Auta Cars 3D 008
34,90 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl